Moje meno je Tomáš Haraslín a praktizujem jógu viac ako 10 rokov. Viac o mne a štýle akým učím, si môžete prečítať na mojej stránke www.tomasharaslin.sk.

Verím v to, že účinky jogy sa dajú zintenzívniť aj v závislosti od toho, kde sa praktizuje, a preto som sa rozhodol ponúknuť Vám tento výnimočný koncept. Výnimočný je napr. preto, že ho neponúkam počas celého leta a neponúkam ho masovo. Nie preto, že by na to nebol priestor alebo časové kapacity, ale práve preto, že chcem zachovať jeho rodinnú schému.

Nie som cestovná kancelária, neponúkam preto produkty, ktoré by mohli spadať pod tento režim. Naopak, ponúkam to, čo viem (asi) najlepšie a čo som sa naučil od najlepších učiteľov (aj v Indii). Rád by som Vám ukázal pravú esenciu jógy a jej viacerých súčastí, keďže v dnešnej dobe je väčšinou jóga zredukovaná len na samotné cvičenie. To je nepochybne veľmi prospešné, ale samotné nás veľmi ďaleko nedostane. Pokiaľ neobjavíte tajomstvo, ktoré sa skrýva v dychu, uniká vám celá podstata jógy. Rád by som Vám ukázal cestu ako sa „stíšiť“, vypnúť myseľ, keď ju máte plnú práce alebo iných povinností. Práve z tohto dôvodu je účasť vhodná pre kohokoľvek, resp. pre každého.

Rád by som Vám tiež ukázal niečo z Chorvátska, ktoré mi prirástlo k srdcu už pred desaťročiami, vďaka čomu sa dohovorím aj po chorvátsky, poznám zvyky a tradície Chorvátov viac ako bežný turista.

Počas tohto podujatia preto nehľadajte cestovnú kanceláriu a jej delegáta, nehľadajte luxusné ubytovanie a michelinské jedlo. Tešte sa na útulné izby v starom dalmatínskom dome, na ochutnávku netradičných jedál a na príjemne strávený čas pri jóge, relaxácii a meditácii… užite si spolu so mnou miesta, ktorá mám na ostrove Brač, prípadne jeho okolí najradšej, cestujte v čase a nájdite priestor na to, aby sa ste sa stíšili.